Get Adobe Flash player

فرماندار مشگین‌شهر: ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در لاهرود انجام می‌شود

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در شهر لاهرود مشگین‌شهر انجام می‌شود.

ابراهیم امامی عصر امروز در نشست مشترک با شهردار لاهرود و اعضای شورای شهر اظهار داشت: با انجام این سرمایه‌گذاری در شهر لاهرود که در زمینه گردشگری این شهر هزینه می‌شود شاهد توسعه و گسترش حضور گردشگران و مسافران در این شهر شده و به تبع آن توسعه شهر لاهرود و شهرستان مشگین شهر را شاهد می‌شویم.

وی با بیان اینکه این سرمایه‌گذاری برای احداث هتل، توسعه ورزش های زمستانی و کوهنوردی و راه‌اندازی تورهای گردشگری هزینه می‌شود٬ گفت: باصرف این میزان سرمایه‌گذاری زیرساخت‌های ورزشی و گردشگری منطقه تامین شده و زمینه حضور گردشگران متعدد فراهم می‌آید.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به ظرفیت‌های عظیم این شهرستان بیان کرد: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این شهرستان در حوزه گردشگری در سطح استانی و حتی ملی بی‌نظیر بوده به طوری که با  دارا بودن 6 هزار هکتار منابع طبیعی بکر زبانزد عام و خاص است.

امامی تصریح کرد: در کنار منابع طبیعی بکر این شهرستان ظرفیت‌های فرهنگی٬ تاریخی و مذهبی این شهرستان نیز در نوع خود بسیار عظیم و چشم‌گیر بوده به طوری که با وجود این توانمندی‌ها و ظرفیت های بسیار بالا استعداد سرمایه‌گذاری و حضور فعالان بخش خصوصی را در این شهرستان به طور کامل دارا است.

وی با تاکید بر حمایت و همراهی مسئولان از سرمایه‌گذاری در شهرستان مشگین‌شهر افزود: حضور سرمایه‌گذاران متعدد در شهرستان به ویژه در حوزه گردشگری زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا توسعه و پیشرفت شهرستان و کاهش مشکلات در حوزه اشتغال را شاهد باشیم که ضروری است در این زمینه مسئولان همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: امیدواریم با انجام سرمایه‌گذاری‌های لازم در این شهرستان که مستعد انجام فعالیت‌های مختلف سرمایه‌گذاران است بتوانیم بیش از گذشته رونق و توسعه کسب و کار و فعالیت را در شهرستان فراهم آورده و آن گونه که در شان توانمندی‌ها این شهرستان بوده رشد آن را محقق سازیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی