Get Adobe Flash player

اختصاص پانزده میلیارد ریال جهت حل مشکلات عمرانی لاهرود

به منظور ارائه گزارش عملکرد مسئولین لاهرود جلسه ای با شرکت اهالی در صحن امامزاده سید ابراهیم (ع) لاهرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لاهرود در ابتدای این جلسه اسماعیلی رئیس اداره مابع طبیعی مشگین شهر در سخنانی با اشاره به مشکل چندین ساله اهالی و کشاوزان لاهرود از تسریع در روند رسیدگی به پرونده های ماده واحده خبرداده و افزود: از مردم شریف لاهرود تقاضا دارم تا نسبت به تکمیل پرونده های زمین های خود اقدام نمایند و بنده نیز به عنوان خدمتگذار کوچک شما از اختیارات خود در جهت پیشبرد سریع این مسئله استفاده خواهم کرد.

در ادامه جلسه رئیس شورای اسلامی شهر لاهرود به تبیین عملکرد 15 ماهه این شورا پرداخت.

بهنود اسبری با یادآوری نقش مردم در پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر شهر از شهروندان لاهرود خواست تا شورا و شهردار را در این امر مهم یاری کنند.

وی حل مشکلات زارعین با منابع طبیعی ، پیگیری استقرار حوزه مقاومت بسیج ، دانشگاه پیام نور ، احداث ساختمان و افزایش رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی و بهسازی جاده ارتباطی لاهرود به مشگین شهر را از مهمترین اقدامات شورای شهر در طی یک و نیم سال گذشته برشمرده و از ثبت معدن شن و ماسه به نام شهرداری لاهرود خبرداد.

در بخش دیگری از این جلسه بخشدار مشگین شرقی در سخنانی از اختصاص پانزده میلیارد ریال اعتبار برای حل مشکلات شهر لاهرود خبرداد.

در پایان اهالی خواستار سپرده شدن مسئولیت نمایندگی دامداران به اعضای شورای شهر شدند که اعضای شورای شهر نیز ضمن استقبال این تصمیم مردم این مسئولیت را پذیرفتند.

در حاشیه این جلسه اعضای شورای شهر لاهرود به برخی شبهات بوجود آمده پاسخ دادند.

نظرات   

 
+1 #1 شهروند 1393-09-30 15:35
با تشکر از زحمات شورا ها و شهردار هم قبلی هم جدید وتقدیر برای تجهیز پارک داغلارباغی به وسایل بازی جدید خواستار رسیدگی به وضعیت بد خیابانهای شهر هستیم همچنین پل 4خیابان 45متری و زیباسازی شهر مخصوصا ورودی شهر که نمای خرابه دارد
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی