Get Adobe Flash player

امام جمعه لاهرود: با برگزاری همایش نمی توان جلوی اختلاس های میلیاردی را گرفت

در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر لاهرود حجت الاسلام اکبر رحمتی فلسفه وجود اربعین را زنده داشتن قیام امام حسین‌(ع) دانست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی لاهرود ، خطیب جمعه لاهرود با اشاره به توطئه های دشمنان جهت تفرقه در میان مسلمانان ، هدف عربستان از کاهش قیمت نفت را ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی برشمرده و افزود: ملت ایران به لطف الهی و تدبیر مقام معظم رهبری و به کارگیری اقتصاد مقاومتی از این شرایط حساس نیز سربلند بیرون خواهد آمد.

وی در ادامه با تسلیت ایام اربعین حسینی ، فلسفه وجود اربعین را زنده داشتن قیام امام حسین (ع) دانسته و خاطر نشان کرد: تمام بشریت مدیون قیام امام حسین (ع) هستند و به فضل خداوند متعال شاهد گسترش روز افزون مکتب اهل بیت در جهان هستیم.

حجت الاسلام رحمتی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شهادت زیاد ابوعین یکی از وزرای تشکیلات خودگردان  فلسطین ، خواستار اتحاد مسلمانان جهان برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی شد.

امام جمعه لاهرود در پایان با انتقاد از برگزاری مکرر همایش های کم اثر در کشور ، پیام رهبری به همایش ارتقای سلامت اداری و مقابله با فساد را یاد آور شده و و تاکید کرد: با برگزاری همایش نمی توان جلوی اختلاس های میلیاردی را گرفت و مسئولین باید در این خصوص تصمیمات قاطع تری اتخاذ کنند. 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی